Przedstawiciel weterynaryjny

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla dynamicznie rozwijającej się spółki biotechnologicznej poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Weterynaryjnego (teren woj. łódzkiego).

Zadania:
  • pozyskiwanie do współpracy lekarzy weterynarii/ gabinetów weterynaryjnych na podległym terenie oraz utrzymywanie bardzo dobrych relacji biznesowych z obecnymi kontaktami.
  • udział we wprowadzeniu nowych i innowacyjnych produktów na rynek.
  • realizacja założonego planu sprzedaży.
  • podejmowanie działań promujących produkty oraz prowadzenie szkoleń dla personelu weterynaryjnego.
  • prowadzenie akcji informacyjnych w środowisku lekarzy weterynarii.
  • reprezentowanie Firmy podczas konferencji branżowych, prowadzenie prezentacji.
  • monitorowanie i analiza rynku.

Wymagania

  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym zdobyte w branży weterynaryjnej.
  • doświadczenie we współpracy z lokalnymi lekarzami weterynarii.
  • znajomość specyfiki lokalnego rynku oraz branży.
  • wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie kierunkowe (przyrodnicze lub podobne).
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności: Excel, PowerPoint).
  • wysoko rozwinięte umiejętności handlowe, komunikatywność, otwartość na zdobywanie nowej wiedzy.
  • samodyscyplina, nastawienie na realizację celu.
  • aktywne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Firmie.
  • możliwość udziału we wprowadzeniu na rynek nowych innowacyjnych produktów.
  • narzędzia pracy: samochód i telefon służbowy.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • przyjazna atmosfera pracy.

Ostatnia aktualizacja:
28.10.2017

Farmaceutyka / Biotechnologia, Rolnictwo / Ochrona środowiska, Sprzedaż / Obsługa klienta