Specjalista IT

Devire

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Konfiguracje komputerów za pomocą standardowego systemu wdrażania oprogramowania firmy

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie różnorodnych problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem

  • Zapewnienie użytkownikom końcowym porad technicznych dotyczących sposobów korzystania z systemów i aplikacji w celu lepszego wykonywania zadań biznesowych

  • Zapewnienie wsparcia informatycznego użytkownikom końcowym, przez telefon, e-mail lub osobiście

  • Zapewnienie wsparcia dla aktualizacji (np. Nowy sprzęt, oprogramowanie itp.)

  • Pomoc użytkownikom końcowym w problemach z łącznością sieciową

  • Utrzymywanie i aktualizacja procedur wsparcia

  • Monitorowanie, obsługa i rozwiązywanie problemów antywirusowych (np. Przeglądanie dzienników A / V, instalowanie aktualizacji itp.)

  • Podróże w regionie EMEA (około 40%)

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia w zakresie technologii informatycznych i / lub licencjat z informatyki lub pokrewnej dziedziny

  • Ponad 1-letnie doświadczenie w roli wsparcia IT

  • Umiejętności dotrzymywania terminów i skutecznego radzenia sobie ze stresem

  • Dobrej znajomości systemów operacyjnych klienta Microsoft (Windows 7 i 10)

  • Doskonałej umiejętności podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • Doskonałej obsługi klienta i umiejętności komunikacyjne (pisemne i ustne)

  • Biegłego języka angielskiego (min. C1)

  • Dostępności do podróży w regionie EMEA (około 40%)

Mile widziane:

  • Certyfikaty branżowe (CompTIA A +, Microsoft Certified Professional itp.)

  • Doświadczenie z IBM Notes

  • Prawo jazdy (B2)

Nasz klient oferuje:

  • Szkolenia, dzielenie się wiedzą i doświadczenie zdobyte podczas pracy z ekspertami

  • Udział w tworzeniu nowych struktur niezawodnej, szybko rozwijającej się firmy produkcyjnej

  • Stabilne warunki pracy oparte na umowie o pracę, elastyczne godziny pracy

  • Opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe, ubezpieczenie na życie

  • Spotkania integracyjne, imprezy rodzinne, work-life balance

  • Wyjątkowo przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu

  • Nowe biuro

Ostatnia aktualizacja:
22.02.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja