Magazyn dla wszystkich! - Panie i Panowie

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Zatrudnię do pracy na magazynie z przesyłkami kurierskimi lub ze sprzętem sportowym! Praca dla Pań i Panów! Nie wymagamy doświadczenia.

Obowiązki (w zależności od magazynu):

- rozładunek i załadunek

- segregowanie paczek

- kompletacja zamówień

- pakowanie, wydawanie towaru

Wymagania:

- chęci do pracy

- ukończone 18 lat

- mile widziane doświadczenie, ale nie jest wymagane

- mile widziane uprawnienia na wózki (nie są wymagane)

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie (różne umowy do wyboru: umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie)

- w zależności od magazynu praca na 1 zmianę (18-2), (14-22) lub 2 zmiany (6-14, 14-22)

- zatrudniamy również na okres wakacyjny

- praca do podjęcia od zaraz!

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Podstawowe

Branża / kategoria:
Logistyka