Kierownik Wydziału Platform Bazodanowych

Orange Polska S.A.

Łódź Ul. Ogrodowa 8

Opis stanowiska

  • zarządzanie usługami bazodanowymi na odpowiednim poziomie jakościowym

  • monitorowanie usług w obszarze odpowiedzialności

  • analiza i rozwój nowych rozwiązań zgłaszanych przez zespół

  • zapewnienie wdrożenia i rozwoju rozwiązań bazodanowych

  • zapewnienie bezpieczeństwa systemów i danych w podległej infrastrukturze informatycznej

  • zarządzanie zespołem, budowanie kultury współpracy na różnych poziomach organizacji, tworzenie atmosfery sprzyjającej rozwojowi pracowników, inspirowanie do poszukiwań niestandardowych rozwiązań, budowanie różnorodnych zespołów

Wymagania

  • znasz język angielski na bardzo dobrym poziomie – warunek konieczny (prosimy o CV w języku angielskim)

  • masz co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy w branży IT, najlepiej na różnych stanowiskach lub w różnych obszarach IT

  • masz kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem co najmniej kilkunastu inżynierów IT

  • masz doświadczenie we współpracy przy międzynarodowych projektach informatycznych

  • masz wiedzę z zakresu Infrastruktury IT: systemy UNIX: Solaris, AIX, HP-UX i bazy danych: Oracle, PostgreSQL, MySQL, MSSQL, MongoDB

  • masz wiedzę z zakresu wirtualizacji i zagadnień chmurowych

Oferujemy

  • Widoczne efekty

  • Przestrzeń do inicjatywy

  • Realne wyzwania na co dzień

  • Zawsze na czasie

Ostatnia aktualizacja:
29.08.2020

Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie, Kadra zarządzająca