Barista

SO! COFFEE

Opis stanowiska

w:
Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Poznaniu, Katowicach, Opolu, Dąbrowie Górniczej, Częstochowie, Sosnowcu, Pyrzowicach, Koszalinie, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Luboniu, Komornikach, Szczecinie, Bydgoszczy, Bielsku-Białej, Białymstoku, Krakowie i Kielcach

Wymagania

Kogo szukamy?

  • Osób otwartych, zaangażowanych, nastawionych pozytywnie do świata,

  • Chętnych do nauki, lubiących wyzwania, nie bojących się pracy i w miarę dyspozycyjnych,

  • Wesołych, towarzyskich, pełnych energii,

  • Z doświadczeniem lub do przyuczenia – najważniejsze są chęci!

  • Z ważną książeczką do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Co oferujemy?

  • Elastyczny grafik,

  • Szkolenia,

  • Uczestnictwo w rozwoju sieci, możliwość rozwoju i awansów.

Ostatnia aktualizacja:
26.12.2016

Branża / kategoria:
Gastronomia / Catering