Partner ds. Ubezpieczeniowo-Finansowych

Nationale-Nederlanden

Pabianice

Opis stanowiska

Zarabiaj na własnych zasadach

  • Atrakcyjne dochody, zależne od Twojego zaangażowania oraz wysokie prowizje od sprzedaży polis i docenienie w postaci premii za osiągane wyniki.

Korzystaj z pakietu benefitów

  • Zapewniamy ubezpieczenie grupowe i prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport.
    A dodatkowo programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe.

Decyduj o swoim rozwoju

  • Po 6 miesiącach współpracy otrzymasz informację zwrotną na temat swojego potencjału. Da Ci to szansę wejścia na ścieżkę rozwoju na stanowisku Menedżera Zespołu Sieci Sprzedaży, na której zaczniesz budować swój zespół i rozwijać kompetencje w Akademii Menedżera.

Pracuj skąd chcesz

  • Stawiaj na wygodę i elastyczność– u nas dostosujesz swój czas i miejsce do swoich potrzeb i możliwości. Sam też wybierzesz, czy chcesz współpracować na podstawie umowy zlecenia, czy umowy o współpracę.

Wymagania

  • Aktywnie poszukiwać Klientów indywidualnych oraz firmowych

  • Prowadzić spotkania oraz rozmowy z Klientami i dbać o utrzymanie długookresowych relacji z nimi

  • Realizować oczekiwane cele sprzedażowe i zadania oparte na wyjątkowym podejściu do Klienta

  • Dbać o rozbudowę i rzetelną obsługę portfela swoich Klientów

Ostatnia aktualizacja:
09.12.2018

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia