Asystent w dziale IT

Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • Zarządzanie, konfiguracja, monitorowanie, utrzymanie ciągłości pracy sieci LAN/WAN

  • Administracja serwerami WWW

  • Rozwiązywanie problemów zwirtualizowanych środowisk serwerowych oraz sieci LAN/WAN/VPN

  • Naprawa, modernizacja, konfiguracja sprzętu IT

  • Inwentaryzacja sprzętu IT

  • Codzienne wsparcie informatyczne pracowników

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne inż. lub ostatni rok studiów

  • Prawo jazdy kat B

  • Dyspozycyjność

  • Znajomości zagadnień z obszarów www, LAN, WLAN,. MPLS, Win Serwer, Linux

  • Umiejętności wykrywania usterek oraz diagnozowania awarii sprzętowych i programowych

  • Ogólną znajomość relacyjnych baz danych (w tym SQL)

  • Znajomość infrastruktury www (CMS, CSS)

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w międzynarodowej firmie

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Ostatnia aktualizacja:
01.03.2017

Gastronomia / Catering, Informatyka / Administracja / Informatyka