Lider zespołu księgowości

LeasingTeam Group

Opis stanowiska

- Zarządzanie 12-osobowym zespołem (dział należności, zobowiązań, Księga Główna)
- zarządzanie rozwojem pracowników (szkolenia, wdrożenie nowych pracowników)
- nadzorowanie terminowości i poprawności zleconych zadań
- tworzenie planów pracy
- odpowiedzialność za procesy migracyjne w obszarze księgowości
- wsparcie zespołu księgowego w zamknięciach miesiąca

Wymagania

- wykształcenie min. wyższe w obszarze finansów/ rachunkowości
- min. 2 doświadczenia na stanowisku lidera
- doświadczenia w tranzycji procesów księgowych
- znajomość języka angielskiego mile widziana
- dobra znajomość SAP

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- bogaty pakiet benefitowy
- ciekawa, pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku

Ostatnia aktualizacja:
20.12.2016

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Księgowość / Audyt / Podatki