Specjalista ds. Handlowych – branża TSL

JAS-FBG S.A.

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie

  • budowanie i umacnianie kontaktów handlowych z aktualnymi klientami firmy

  • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych

  • współpraca z działami operacyjnymi, zajmującymi się realizacją usług

Wymagania

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży na rynku B2B (mile widziane będzie doświadczenie zdobyte w branży TSL - na stanowisku operacyjnym lub związanym ze sprzedażą)

  • zaangażowania, zorientowania na efekty i motywacji zadaniowej

  • rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych oraz łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych

  • rzetelności i odpowiedzialności

  • wysokiego poziomu kultury osobistej

  • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

  • wykształcenia min. średniego, preferowane będzie wykształcenie wyższe

  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • pełną wyzwań i wymagającą dużej samodzielności pracę w firmie o znaczącej pozycji na rynku

  • przyjazną atmosferę

  • dobre warunki zatrudnienia, pakiety sportowe (Multisport) oraz niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Ostatnia aktualizacja:
27.12.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta