Pracownik Magazynowy

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 493) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. Obecnie poszukujemy pracowników tymczasowych dla jednego z naszych Klientów na stanowisko:

Praownik Magazynu
miejsce pracy: Łódź (Teofilów)

Oferujemy Ci:
- umowę o pracę lub umowę zlecenie z ZUS – WYBIERASZ SAM,
- atrakcyjne wynagrodzenie/ stawka godzinowa,
- Pracę po 6 godzin dziennie,
- pracę dwuzmianową,
- pracę od poniedziałku do piątku,
- wolne weekendy,
- możliwość podjęcia długoterminowej i perspektywicznej współpracy,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego u lidera w branży logistycznej,
- możliwość uzyskania karty Fit Sport.

Czas pracy:
Praca dwuzmianowa, po 6 godzin dziennie, do ustalenia,
między godzinami 7:00-20:00. Poniedziałek - piątek.

Jaki jest zakres zadań?
- pobieranie przesyłek z magazynu,
- obsługa Kurierów i Klientów,
- praca z wózkiem widłowym,
- utrzymanie bezpieczeństwa i porządku w miejscu pracy.

Kogo szukamy?
- osób posiadających uprawnienia na wózki widłowe,
- solidnych,
- rzetelnych,
- doświadczonych w pracy magazynowej/ związanej z obsługą wózka (mile widziane).

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami oraz że powyższa oferta dotyczy pracy tymczasowej – długotrwała współpraca.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja