Specjalista ds. zatowarowania i optymalizacji oferty

MONNARI TRADE S.A.

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • określenie odpowiedniego poziomu asortymentu dla każdego sklepu,

  • określenie odpowiedniej ilości towaru dla grup towarowych dla każdego sklepu,

  • współpracę z działem VM i Logistyki ,

  • alokacja oferty  w celu właściwego zatowarowania sklepu względem jego powierzchni i możliwości sprzedażowych ,

  • identyfikowanie i wdrażanie nowych rozwiązań celem zwiększenia sprzedaży i zyskowności,

  • rozwój narzędzi i rozwiązań systemowych wspierających pracę działu.

Wymagania

  • masz minimum roczne doświadczenie w branży retail,

  • cechują Cię wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • szukasz stanowiska wymagającego dużej samodzielności,

  • znasz bardzo dobrze MS Excel,

  • masz wykształcenie minimum średnie, jesteś w trakcie nauki lub zdobywania specjalizacji w obszarze zarządzania produktem, produkcji, matematyki, handlu, logistyki itp.,

  • stawiasz na swój rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę dla znanej marki, stabilnej w swojej branży z ludźmi o wspólnej pasji,

  • system wdrożenia oraz szkoleń startowych,

  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowania,

  • wsparcie zespołu i dużą samodzielność działania,

  • rozwój zawodowy,

  • możliwość dołączenia do pakietu sportowego i/lub ubezpieczenia grupowego.

Ostatnia aktualizacja:
12.08.2020

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Zakupy