Młodszy Specjalista w obszarze bankowości detalicznej

ING Bank Śląski S.A.

Opis stanowiska

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klientów indywidualnych

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami m.in. poprzez aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta

  • Indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta

  • Wspieranie i edukowanie Klientów w korzystaniu z nowoczesnych narzędzi oraz bankowości internetowej i mobilnej

  • Realizację zespołowych zadań sprzedażowych w ramach produktów bankowości codziennej

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi transakcji gotówkowych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Pozytywnego nastawienia do ludzi i otwartości na zmiany

  • Umiejętności zadawania trafnych pytań, słuchania i wypowiadania się

  • Odpowiedzialności, inicjatywy, samodzielności i konsekwencji w działaniu

  • Umiejętności szybkiego uczenia się i chęci rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku

  • Łatwości w budowaniu relacji

  • Otwartości na pracę zespołową

  • Praktycznej umiejętności pracy z nowoczesnymi narzędziami tj, tablet, smartfon

  • Doświadczenia w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą Klienta –mile widziane

  • Wykształcenia min. średniego

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy:

Ostatnia aktualizacja:
18.11.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta