Staż w obszarze analitycznym

mBank S.A.

Opis stanowiska

Na stażu odwiedzisz Departament Klienta Zamożnego i Produktów Oszczędnościowych i Inwestycyjnych, Departament Produktów Kredytowych oraz Departament Analiz Biznesowych Bankowości Detalicznej. Tam czekają na Ciebie zadania m.in.:

  • analiza, wdrażanie procesów onboardingowych i antychurnowych dla klientów,

  • budowa konkretnych value proposition jako odpowiedź na potrzeby klientów,

  • bieżąca analiza rozwiązań rynkowych w obszarze kredytów dla osób fizycznych (analiza konkurencji, tworzenie benchmarków),

  • wsparcie pracowników wydziału w ramach rozwoju i modyfikacji oferty oraz promocji produktowych,

  • analiza raportów/ danych dotyczących wskaźników sprzedażowych i procesowych,

  • udział w różnych projektach np. dotyczących zarządzania ceną, ofertą i komunikacją,

  • budowie raportów i dashboardów oraz analizach ad-hoc dotyczących rozwoju biznesu detalicznego.

Jeśli kręcą Cię analizy dużych zbiorów informacji i z łatwością potrafisz wyciągać z nich wnioski to czekamy na Ciebie. Oczekujemy:

  • studiów powyżej 3 roku,

  • umiejętności analitycznych + znajomości narzędzi analitycznych np. excel, SQL, relacyjne bazy danych,

  • „otwartej” głowy,

  • dużej motywacji do działania i zdobywania wiedzy.

Wymagania

Na stanowisku oferujemy Ci:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę 40 godzin w tygodniu (możliwość dostosowania godzin do zajęć na uczelni) z wynagrodzeniem 3 000 zł brutto,

  • 3 miesiące w Dep. Klienta Zamożnego i Produktów Oszczędnościowych i Inwestycyjnych, 3 miesiące w Dep. Produktów Kredytowych i 3 miesiące w Dep. Analiz Biznesowych Bankowości Detalicznej,

  • dodatkowe 2 dni urlopu szkolnego przy okazji sesji,

Podczas stażu zdobędziesz umiejętności, wiedzę w zakresie:

  • czynników budowy dobrego Value Proposition,

  • wiedzy segmentowej dotyczącej klienta zamożnego,

  • analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków (m.in. trendów rynkowych, z raportów sprzedażowych),

  • wiedzy na temat oferty kredytowej na rynku krajowym,

  • procesów kredytowych,

  • prowadzenia projektów,

  • budowania świadomości biznesowej,

  • "czytania" danych ze zrozumieniem oraz ich weryfikacji biznesowej,

  • informacji posiadanej przez bank o klientach, w jaki sposób je przechowuje oraz jak z nich korzysta żeby rozwijać ofertę

  • metod i narzędzi wizualizacji danych oraz wiedzy dot. języka zapytań bazodanowych.

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • Wsparcie mentora

  • Dostęp do bazy szkoleń i książek

  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy

  • Kartę sportową

  • Dostosowanie grafiku do Twoich zajęć

Ostatnia aktualizacja:
02.03.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Praktyki / Staż