Pracownik Wytwarzania Leków

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

• realizacja zadań produkcyjnych
• raportowanie do przełożonego
• informowanie przełożonego o nieprawidłowościach zachodzących w procesie produkcyjnym
• przestrzeganie procedur i instrukcji związanych z wykonywanymi czynnościami

Wymagania

• chęci do pracy
• gotowość do pracy zmianowej
• podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 2915zł brutto (+20% dodatek za pracę w godzinach nocnych)
• bogaty pakiet socjalny: karta Lunch 200zł netto, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport
• bezpłatny transport dla pracowników z Łodzi
• opiekę dedykowanych konsultantów
• praca według stałego grafika

Ostatnia aktualizacja:
29.09.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja