Młodszy monter/monterka - NOWE MIEJSCA PRACY

Work Service S.A.

Zgierz Ozorków Łęczyca Łódź Stryków Brzeziny Koluszki Łowicz

Miejsce pracy: Stryków

Zadania na stanowisku:

  • montaż drobnych elementów
  • obróbka kabli
  • kontrola jakości
  • przygotowywanie produktów do wysyłki

Od Kandydatów oczekujemy:

  • zdolności manualnych
  • dobrego wzroku
  • dokładności, skrupulatności
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

BEZPŁATNY TRANSPORT DO/Z PRACY :

Stryków, Łowicz, Łęczyca, Ozorków, Zgierz, Głowno, Brzeziny, Aleksandrów Łódzki, Koluszki,

Łódź (Chojny/Dąbrowa/Radogoszcz/Teofilów/Bałuty/Retkinia/Śródmieście)

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • pracę głównie w pozycji siedzącej, niewymagającej dużego wysiłku fizycznego
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • stawkę godzinowa w wysokości: 14,00zł brutto/h
  • premię miesięczną 10%
  • premie roczną
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych: 4zł brutto
  • dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy
  • nabycie prawa do 2 dni urlopu wypoczynkowego po każdym przepracowanym miesiącu
  • opiekę Koordynatora Work Service w trakcie zatrudnienia
  • oferty rabatowe partnerów Work Service S.A.
  • możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń NNW, ubezpieczeń medycznych
  • możliwość zakupu pakietu Multisport/OKSYSTEM

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Produkcja