Sticker- oklejanie produktu

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

W chwili obecnej dla znanej firmy Logistycznej poszukujemy osób chętnych do pracy przy etykietowaniu.

Lokalizacja: Retkinia

Zakres obowiązków:
-Ręczne naklejanie/stemplowanie etykiet,
-Wkładanie gotowego produktu do pudełka.

Oferujemy:
-Pracę w systemie dwuzmianowym z możliwością nadgodzin,
-Wsparcie kontrolera jakości,
-Przyjazną atmosferę w pracy,
-Atrakcyjną stawkę godzinową uzależnioną od efektywności,
-Możliwość dłuższej współpracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
-Oczekujemy:
-Zaangażowania w powierzone zadania,
-Dokładności,
-Zdolności manualnych,
-Dobrego wzroku.

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Podstawowe

Branża / kategoria:
Produkcja