Specjalista ds. Sprzedaży Układów Napędowych i Silników Elektrycznych

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów;

  • Inicjowanie, rozwijanie i utrzymywanie relacji z Klientami;

  • Zapewnienie dostępu obecnym i potencjalnym Klientom do materiałów informacyjnych;

  • Pozyskiwanie i analiza zapytań ofertowych;

  • Wybór rozwiązania technicznego we współpracy z Działem Technicznym;

  • Przygotowanie ofert w zakresie technicznym i handlowym;

  • Monitorowanie złożonych ofert;

  • Analiza potrzeb rynku pod kątem oczekiwanych cech i parametrów produktu;

  • Śledzenie postępu technicznego oraz inicjowanie prac doskonalących rozwiązania produktu;

  • Prowadzenie prezentacji produktowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektryczne: energoelektronika, elektrotechnika, elektronika, automatyka);

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Ogólna znajomość zagadnień z obszaru elektrotechniki i energoelektroniki;

  • Preferowane doświadczenie w pracy z Klientem Przemysłowym i Producentami Maszyn;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Analityczność, otwartość, łatwość uczenia się;

  • Samodzielność, samodyscyplina i dobra organizacja pracy;

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Pracę z dużymi graczami na rynku automatyki przemysłowej;

  • Premię handlową – uzależniona od wyników pracy;

  • Prywatną opiekę medyczną, którą możesz objąć swoich bliskich;

  • Samochód służbowy, który możesz wykorzystywać do celów prywatnych;

  • Możliwość pracy zdalnej;

  • Cykliczne szkolenia produktowe.

Ostatnia aktualizacja:
21.03.2019

Branża / kategoria:
Energetyka / Elektronika, Sprzedaż / Obsługa klienta