Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • praca polegająca na załadunku i rozładunku w magazynie,

  • obsługa wózka widłowego,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 4 brygadowym.

Wymagania

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • terminowość wykonywanych zadań,

  • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym,

  • sumienność i motywacja do pracy.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • perspektywę stałego zatrudnienia przez pracodawcę - użytkownika

  • wynagrodzenie zasadnicze 18 zł/h brutto + premia,

  • możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, ubezpieczenia grupowego oraz karty Multisport

Ostatnia aktualizacja:
24.10.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja