Operator wózka widłowego / ciągnikowego

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • rozładunek i załadunek samochodów oraz wagonów

  • transport części do do miejsc ich składowania

  • przepakowywanie i przygotowywanie części

  • dostarczanie materiałów do miejsc zużycia zgodnie ze zdefiniowanym procesem

  • segregacja i odbieranie opakowań zwrotnych z montażu

  • praca zgodnie z obowiązującymi standardami

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych, ciągnikowych (lub UDT II WJO)

  • do pracy w systemie 3 - zmianowym oraz w weekendy

  • zaangażowanie i chęć odjęcia stałej pracy

Oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową na pełen etat

  • praca od zaraz u wiarygodnego pracodawcy

  • stawka godzinowa 14 zł - 16,50 zł brutto

  • atrakcyjny system premiowania

  • pakiet benefitów - karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

  • bezpłatny transport z Łęczycy, Ozorkowa, Zgierza, Brzezin i Koluszek, Zduńskiej Woli, Łasku i Pabianic

  • możliwość podjęcia stałej współpracy

Ostatnia aktualizacja:
23.02.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna