Tender Manager

Schenker Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za przygotowanie rentownych ofert przetargowych.

Jeśli:

  • masz co najmniej 2 lata doświadczenia w przetargach lub sprzedaży (preferowana: Logistyka, B2B)

  • lubisz mieć wpływ w swojej pracy na biznes

  • jesteś aktywny, dynamiczny i lubisz pracować z ludźmi

  • potrafisz wziąć odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań

  • sprawnie porozumiewasz się w języku angielskim

  • Excel nie ma przed Tobą tajemnic a kalkulacje na dużych arkuszach z wieloma zmiennymi są dla Ciebie przyjemnością

Wymagania

A ponadto:

  • umiesz identyfikować obecne i przyszłe potrzeby klientów

  • cechuje Cię konsekwencja w realizacji zadań w systemie projektowym

  • dobrze zarządzasz priorytetami i zadaniami

  • lubisz szukać nowych rozwiązań i wychodzić poza utarte schematy

Ta praca jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje CV

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach i szkoleniach

  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,

  • Możliwość udziału w programie wolontariatu,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych

Ostatnia aktualizacja:
13.12.2018

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta