Operator Maszyn

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź (Ozorków Głowno-Bezpłatny Transport)

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn na linii produkcyjnej (obsługa wtryskarki lub zgrzewarki)

  • montaż drobnych podzespołów z tworzyw sztucznych

  • kontrola wizualna

  • lub inne zadania typu: pomoc na hali/magazynie, przepakowywanie materiałów

  • lub pomocnik milkrun (mile widziane uprawnienia)

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym

  • zdolności manualne

  • dobry wzrok, precyzja i spostrzegawczość

  • zaangażowanie i chęć podjęcia stałej pracy

  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych – mile widziane

Oferujemy

  • praca w pełnym etacie na umowę o pracę tymczasową

  • praca w systemie 3 – zmianowym

  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie produkcyjnej

  • możliwość późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta

  • bezpłatny transport dla osób z Ozorkowa, Głowna

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego od kilku złotych miesięcznie

  • możliwość skorzystania z karty Multisport w bardzo atrakcyjnej cenie

  • premia pieniężna za polecenie znajomego do pracy

  • opieka i pomoc dedykowanego konsultanta

Ostatnia aktualizacja:
09.10.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja