Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe

Work Service S. A.

Opis stanowiska

  • prace magazynowe

  • kompletowanie zamówień

  • obsługa wózka widłowego (ok. 1 - 2 godz. w ciągu zmiany)

Wymagania

  • posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych

  • doświadczenie w pracy w magazynie

  • znajomość obsługi komputera

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • pracę w pełnym wymiarze godzin

  • opiekę Konsultanta Personalnego Work Service S.A. w trakcie zatrudnienia

  • oferty promocyjne wielu partnerów firmy Work Service S.A.

Ostatnia aktualizacja:
29.12.2016

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja