Automatyk-Elektryk

Ceramika Tubądzin Sp. z o.o. Sp. k.

Sieradz

Obowiązki:

  • wykonywanie czynności konserwacyjnych i remontowych przy układach elektronicznych, automatyki
  • aktywny udział przy usuwaniu usterek, przeglądów urządzeń zgodnie z ich dokumentacją techniczną,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne mile widziane wyższe kierunkowe
  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki,
  • umiejętność czytania schematów zasilania i sterowania,
  • uprawnienia energetyczne gr. I do 1 kV (minimum) i gr. II,
  • umiejętność analizowania, diagnozowania i podejmowania decyzji
  • umiejętność pracy w zespole.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe

Branża / kategoria:
Energetyka