Kupiec w kategorii żywność

Grupa Kapitałowa Naprzód

Opis stanowiska

  • zarządzanie kategorią żywność

  • poszukiwanie i dobór asortymentu w ramach zarządzanej kategorii

  • zbieranie ofert, negocjowanie warunków handlowych, zakup, zarządzanie stanami magazynowymi

  • pozyskiwanie informacji o nowych produktach, wprowadzanie danych do systemu

  • współpracę z dostawcami, budowanie właściwych relacji

  • współpracę z pozostałymi działami firmy

  • minimalizacja wskaźnika rotacji produktów w magazynie w oparciu o monitoring terminów przydatności artykułów do spożycia

Wymagania

  • wykształceniem wyższym – preferowane kierunki to ekonomia, logistyka i zarządzanie

  • doświadczeniem w pracy na stanowisku Kupca (min. 2 lata)

  • dobrą znajomością pakietu MS Office w szczególność Excel

  • dokładnością, skrupulatnością w wykonywaniu zadań oraz odpowiedzialnością za powierzone zadania i terminowość ich wykonania

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • pracę w prężnie rozwijającej się organizacji

  • współtworzenie zasad zarządzania zakupami dla całej Grupy Kapitałowej

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji

  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności

  • miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy

  • samodzielność i możliwość podejmowania wyzwań

  • Ciekawą i inspirującą pracę

Ostatnia aktualizacja:
15.02.2019

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta, Zakupy