Przedstawiciel Handlowy

Asaj Sp. z o.o.

Piotrków Trybunalski Łódź

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • mobilna obsługa klientów biznesowych z branży elektrotechnicznej,

  • ofertowanie, sprzedaż, koordynacja dostaw, nadzorowanie należności,

  • budowanie długotrwałych relacji z przydzielonymi klientami poprzez zaangażowanie w aktywności sprzedażowe,

  • pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi kontrahentami,

  • aktywne wykorzystywanie działań marketingowych wspierających sprzedaż,

  • monitorowanie rynku i działań konkurencji oraz poszukiwanie szans rozwoju sprzedaży,

  • umacnianie pozycji firmy na rynku,

Wymagania

  • posiadasz doświadczenie w pracy na stanowiskach mobilnych,

  • z łatwością prowadzisz spotkania, rozmowy handlowe i negocjacje,

  • jesteś operatywny i aktywny w działaniu,

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży elektrotechnicznej lub pokrewnych,

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w rodzinnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • dużą samodzielność działania,

  • szkolenia branżowe,

  • umowę o pracę,

  • system wynagrodzeń z prowizją od 12% (bez ograniczeń naliczania),

  • rozliczanie od marży wyfakturowanej net-net,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,

  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej,

  • szereg ułatwień w codziennej pracy,

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),

  • samochód służbowy z możliwością korzystania w celach prywatnych,

  • samochód Skoda Rapid, po spełnieniu parametrów Skoda Octavia

  • możliwość rozwoju zawodowego ( pełna informacja na naszej stronie internetowej)

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2018

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta