Konsultant telefoniczny Zespołu Sprzedaży

Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Telefoniczny kontakt z klientami Banku Pekao S.A.

  • Budowanie relacji z Klientami Banku

  • Dbałość o profesjonalny wizerunek Banku

Wymagania

  • POZYTYWNE NASTAWIENIE - warunek konieczny :)

  • Chęć rozwoju w bankowościw sprzedaży, nawet jeśli to początek Twojej kariery zawodowej

  • Komunikatywność i miły głos

  • Nastawienie na cel

  • Entuzjazm i zaangażowanie (bez względu na to ile masz lat) – w naszej Firmie doceniamy doświadczenie osób starszych, jak również zapał osób młodych

Oferujemy

  • Zarobisz tyle, ile potrzebujesz

  • Elastyczność i bezpieczeństwo

  • Pakiet atrakcyjnych szkoleń (za które Ci płacimy od razu po szkoleniu)

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w Grupie kapitałowej Banku Pekao S.A.

  • Preferencyjną ofertę produktów bankowych

  • Liczne okazje do integracji

  • Możliwość wymiany doświadczeń między pokoleniami – współpracujemy z osobami, które rozpoczynają karierę zawodową, jak i z osobami, które mają już bogate doświadczenie

Zobacz jak pracujemy i jaki mamy dystans do siebie, odwiedź nasz profil na na facebooku:

www.facebook.com/cbbcontactcenter

Ostatnia aktualizacja:
30.03.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta