Monter

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:
- obsługa maszyn
- wykonywanie prac zgodnie ze schematem elektrycznym
- montaż podzespołów szaf sterowniczych

Wymagania

Wymagania:
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- umiejętność czytania i pracy ze schematem elektrycznym
- mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic

Oferujemy

Oferujemy:
- pracę w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piatku
- umowę o pracę na pełen etat
- pracę w dużej, międzynarodowej firmie
- bezpłatny transport pracowniczy z Łodzi
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość korzystania z benefitów w ramach programu Manpower Premium (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dostęp do platformy e-learningowej, system rabatowy)

CV prosimy przesyłać przez formularz aplikacyjny, bądź składać osobiście w Agencji Manpower na ul. Dąbrowskiego 238 (wejście od strony ul. Technicznej)

Ostatnia aktualizacja:
28.11.2016

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż