Principal C/C++ Software Engineer

Devonshire Sp. z.o.o.

Opis stanowiska

embedded, c developer, c++ developer, c++ engineer, c++ programmer, programmer,senior developer

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • doświadczenie w tworzeniu architektury projektowej

  • doświadczenie w niskopoziomowym programowaniu C/C++

  • bardzo dobra wiedza z zakresu systemu Linux

  • doświadczenie w programowaniu dla branży automotive

  • doświadczenie w prowadzeniu zespołów technicznych

  • zdolności analityczne

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • bezpłatną opiekę LuxMed

  • dofinansowanie do biletów do kina, teatrów itd

  • pokoje relaksu

  • PlayStation, piłkarzyki

  • darmowy parking dla pracowników

  • kwartalne imprezy integracyjne

  • atrakcyjny pakiet relokacyjny

Do najważniejszych zadań na tym stanowisku będzie należało:

  • tworzenie, projketowanie, programowanie, utrzymanie i ulepszanie aplikacji dla klienta

  • zapewnienie jak najwyższego poziomu programowania

  • uczestnictwo w estymacjach projektowych

  • proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań

  • wdrażanie nowych członków zespołu i opieka nad nimi

Ostatnia aktualizacja:
23.05.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie