Samodzielny Magazynier

Procefar Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • obsługa przyjęć i wydań do/ z magazynu,

  • odpowiedzialność za inwentaryzacje bieżące

  • kontrolę stanów magazynowych

  • procesowanie reklamacji,

  • sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami,

  • weryfikowanie uszkodzeń towar.

Wymagania

Oczekiwania, jakie stawiamy wobec Kandydatów:

  • gotowość do pracy 2-zmianowej,

  • doświadczenie w pracy w magazynie lub/i obsłudze klienta,

  • dobra znajomość obsługi komputera,

  • doświadczenie w przeprowadzaniu inwentaryzacji

  • rzetelność, sumienność,

  • chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy

W zamian za zaangażowanie oraz wkład w realizację wyznaczonych celów oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w nowo tworzonym zespole,

  • możliwość integracji w „Mieście spotkań”,

  • możliwość korzystania z bogatego pakietu socjalnego.

Ostatnia aktualizacja:
20.09.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja