Młodszy/Starszy Specjalista ds. Zarządzania Infrastrukturą

Łódzka Spółka Infrastrukturalna sp. z o.o.

Opis stanowiska

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

  • profesjonalne wdrożenie, wiemy jak zadbać o dobry start;

  • wsparcie załogi poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz pakiet socjalny;

  • zadbamy również o Twoją przyszłość poprzez indywidualne podejście do Twojego rozwoju m. in. poprzez uczestnictwo w certyfikowanych szkoleniach;

  • pracę w niekorporacyjnej atmosferze, wśród ludzi, którzy lubią ze sobą pracować i spędzać czas;

  • podczas rozmowy kwalifikacyjnej poznasz swojego przełożonego, który opowie Ci czym dokładnie będziesz się zajmować i z kim będziesz pracować.

Wymagania

Czym będziesz się zajmować?

  • przygotowywaniem narzędzi i aplikacji klasy GIS usprawniających procesy i zadania realizowane przez Biuro Zarządzania Infrastrukturą i Spółkę;

  • wykonywaniem złożonych analiz dotyczących danych dotyczących infrastruktury, głównie sieci wodociągowo-kanalizacyjnej;

  • projektowaniem integracji i wymiany danych;

  • testowaniem, kontrolowaniem i raportowaniem osiągniętych wyników;

  • sporządzaniem niezbędnej dokumentacji technicznej i dokumentowaniem realizowanych zadań;

  • wsparciem procesu projektowania i budowania przestrzennej bazy danych.

Oferujemy

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • wykształcenia średniego/wyższego;

  • znajomości oprogramowania QGIS oraz umiejętności budowania aplikacji na silniku programu;

  • znajomości narzędzi GIS, realizujących zaawansowane analizy i konwersje danych geoprzestrzennych;

  • praktycznej wiedzy w zakresie struktur danych baz prowadzonych przez gestorów władających sieciami uzbrojenia terenu;

  • podstawowej znajomości zagadnień geodezyjnych - w tym budowy baz GESUT i BDOT500;

  • umiejętności czytania i sporządzania dokumentacji technicznej.

Ostatnia aktualizacja:
16.12.2018

Administracja biurowa, Budownictwo / Geodezja, Doradztwo / Konsulting, Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie, Inżynieria / Projektowanie