Magazynier

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A

Pabianice

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • realizowanie wyznaczonych przez przełożonego zadań dotyczących gospodarki magazynowej,

  • transport komponentów w obrębie zakładu – obsługa produkcji poprzez przygotowywanie i wydawanie towarów,

  • praca z asortymentem będącym na stanie magazynu z wykorzystaniem systemu SAP,

  • generowanie i opracowywanie dokumentów wysyłkowych, przewozowych i faktur,

  • przewóz i rozdział dostaw przy użyciu powierzonych środków transportu,

  • kontrolna i ewidencja dostaw/wysyłek (dokumentacja, także fotograficzna),

  • wywóz makulatury z linii produkcyjnej,

  • wykonywanie pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP oraz obowiązującymi procedurami i normami.

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej zawodowe,

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,

  • predyspozycje: dokładność, sumienność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, rzetelność.

Oferujemy

  • szkolenie praktyczne umożliwiające samodzielną pracę w charakterze Magazyniera,

  • umowę o pracę w charakterze długoterminowym,

  • pracę w systemie 4-brygadowym,

  • dodatek za pracę w godzinach nocnych oraz w ruchu ciągłym,

  • pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,

  • dobrą atmosferę w pracy,

  • wsparcie naszego konsultanta w miejscu pracy,

  • możliwość skorzystania z posiłków w miejscu pracy.

Ostatnia aktualizacja:
22.03.2017

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja