Doradca Handlowy Samochodów Dostawczych

Sobiesław Zasada Automotive Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Opis stanowiska

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • prowadzenie sprzedaży nowych  samochodów dostawczych

  • aktywne pozyskiwanie i bieżąca obsługa kluczowych Klientów firmy

  • sprzedaż usług dodatkowych (leasing, ubezpieczenie, umowy serwisowe itd.)

  • analizę konkurencji oraz rynku samochodów nowych i używanych

  • udział w targach, eventach  organizowanych dla Klientów

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego -preferowane wykształcenie ekonomiczne

  • min 2 –letniego doświadczenia w sprzedaży samochodów dostawczych

  • umiejętności nawiązywania kontaktów, pracy w zespole, talentu organizacyjnego

  • wysokich umiejętności handlowych

  • znajomości języka niemieckiego i /lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy

Jako pracodawca oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • umowę o pracę na pełny etat

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • możliwość rozwijania umiejętności zawodowych

  • prywatne ubezpieczenie medyczne

  • kartę Multisportu

Ostatnia aktualizacja:
05.06.2019

Branża / kategoria:
Motoryzacja, Sprzedaż / Obsługa klienta