Praktyka w Dziale Zaopatrzenia

Adamed Sp. z o.o.

Pabianice K/łodzi

Opis stanowiska

Do obowiązków praktykanta będzie należało:

  • Analiza parametrów logistycznych indeksów zakupowych w Dziale Zaopatrzenia;

  • Analiza zapasów bezpiecznych, metod planowania zapasów;

  • Przygotowanie propozycji parametryzacji indeksów w zależności od ich rodzajów;

  • Opracowanie modelu parametryzacji indeksów w zależności od jego popytu.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum IV roku studiów na kierunku logistyka lub pokrewnych;

  • Zdolności analitycznego myślenia;

  • Dokładności i skrupulatności;

  • Zaangażowania.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Bezpłatne praktyki;

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań i projektów;

  • Merytoryczne wsparcie Opiekuna Praktyk;

  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań, dającą szansę uczestniczenia w rozwoju innowacyjnego biznesu;

  • Szansę rozwoju zawodowego;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
31.07.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praktyki / Staż, Zakupy