Pomocnik Operatora

LeasingTeam Sp. z o.o.

Wieruszów

Nr ref.: 0035383

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w obsłudze linii produkującej blaty robocze
  • Dostarczanie i zapewnianie dostaw  na linię potrzebnych do produkcji blatów roboczych półfabrykatów, komponentów i narzędzi do wykonywania profili w celu utrzymania rytmicznej produkcji i wykonania zadań produkcyjnych
  • Kontrolowanie ilości i jakości produkowanych blatów roboczych

Oczekiwania:

  • Chęć do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta:

  • Możliwość wyboru formy współpracy - umowy zlecenia lub umowy o pracy
  • Miła atmosfera w pracy

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Produkcja