Specjalista ds. sprzedaży kredytów firmowych

mBank S.A.

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu małych firm

  • skuteczne rozpoznawanie potrzeb klienta oraz negocjowanie warunków współpracy

  • realizacja planów sprzedażowych

  • dokonywanie wstępnej analizy dokumentów oraz zdolności kredytowej firmy

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów

  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji mBanku na rynku lokalnym

Wymagania

Potrzebne Ci będzie:

  • łatwość w budowaniu długofalowych kontaktów

  • umiejętność rozpoznawania niewypowiedzianych potrzeb klienta

  • otwartość na pozyskiwanie nowych klientów firmowych

  • dobra znajomość produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych

  • doświadczenie w pracy z klientem biznesowym

  • wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • umowę o pracę

  • konkursy sprzedażowe

  • kartę sportową

  • prywatną opiekę medyczną

  • przejrzysty system wynagradzania

  • dostęp do bazy szkoleń

Ostatnia aktualizacja:
25.05.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta