Kasjer

IKEA Retail sp. z o.o.

Opis stanowiska

W IKEA szukamy ludzi, nie CV. Wierzymy, że podzielamy wartości, którymi kierujesz się na co dzień. To, że patrzysz na świat inaczej niż większość osób jest ważniejsze od Twojego dotychczasowego doświadczenia.

W dziale Kas codziennie dokładamy wszelkich starań, by płatności naszych klientów były realizowane w przyjemny, efektywny i poprawny sposób. Jeśli łatwo nawiązujesz kontakt z nowymi osobami i lubisz pracę z klientem, oznacza to, że czekamy właśnie na Ciebie! Otwarta głowa na nową wiedzę, inicjatywa oraz dobra organizacja czasu będą dodatkowymi plusami.

Wymagania

Jako Pracownik działu Kas będziesz przede wszystkim:

  • obsługa kasy fiskalnej,

  • udzielać pomocy klientom podczas finalizacji zakupów, m.in. odpowiadać na pytania dotyczące korzystania z dodatkowych usług,

  • rozwiązywać ewentualne problemy związane z płatnościami,

  • pracować w systemie zmianowym oraz w weekendy.

Oferujemy

Niezależnie od wymiaru etatu, czekają na Ciebie, m.in:

  • umowa o pracę,

  • wynagrodzenie min. 20 PLN brutto za godzinę (minimalne wynagrodzenie miesięczne dla 3/4 etatu wyniesie ok. 2 520 PLN brutto, dla 1/2 etatu ok. 1 680 PLN brutto, a dla 1/4 etatu ok. 840 PLN brutto),

  • roczny system premiowy, opieka medyczna, plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,

  • zniżka pracownicza, dofinansowanie posiłków, codziennie świeże owoce,

  • możliwość wyboru benefitów (np. karty MultiSport)

  • bony pieniężne przyznawane z okazji jubileuszu pracy, Bożego Narodzenia, narodzin dziecka, etc.

Ostatnia aktualizacja:
10.03.2019

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Sprzedaż / Obsługa klienta