Elektryk

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Konstantynów Ł./ Niesięcin

Opis stanowiska

  • usuwanie awarii elektrycznych, automatyki – maszyn, urządzeń, systemów

  • pomoc dla pozostałych pracowników DUR w trakcie zmiany

  • zbieranie informacji dotyczącej potrzeb operatorów w zakresie poprawy stanu technicznego maszyn

Wymagania

  • wykształcenie techniczne kierunkowe

  • mile widziane doświadczenie

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

  • dostęp do obiektów sportowych dzięki karcie Multisport

  • jasna ścieżka rozwoju zawodowego

  • możliwość zdobywania dodatkowych kompetencji

Ostatnia aktualizacja:
02.01.2017

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż