Inżynier Testów Oprogramowania

Power Media

Opis stanowiska

Cenisz sobie praktyczne podejście do testowania oprogramowania?

Specjalizujesz się w automatyzacji testów funkcjonalnych? – być może szukamy właśnie Ciebie!

Dla naszego Klienta, firmy dostarczającej platformę IT dla pracowników sektora upadłości w USA poszukujemy specjalisty na stanowisko Inżyniera Testów Oprogramowania, który dołączy do zespołu rozwijającego jeden z jej głównych produktów.

Czym będziesz się zajmować?

  • Tworzeniem przypadków testowych i scenariuszy

  • Przygotowywaniem danych testowych

  • Tworzeniem testów automatycznych

  • Testowaniem manualnym

  • Zgłaszaniem błędów

Wymagania

Czego oczekuje nasz Klient?

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Praktycznych umiejętności w zakresie tworzenia przypadków testowych oraz dokumentacji technicznej

  • Znajomości narzędzi wspomagających pracę zespołu programistycznego (Jira/Confluence/Bamboo)

  • Znajomości Selenium WebDriver 2.0/3.0 / Page Object Pattern / JBehave

  • Znajomości systemów kontroli wersji (SVN/Git)

  • Podstawowej znajomości Linuxa i Basha

  • Znajomości podstaw języka Java

  • Dobrej znajomości SQL

  • Zaangażowania w rozwijanie własnych umiejętności

  • Dobrych umiejętności analitycznych i komunikacyjnch

  • Dokładności i sumienności

  • Dobrej znajomości języka angielskiego

Mile widziane:

Testy penetracyjne, Python/JavaScript, JMeter, ProtractorJS, Robot Framework

Oferujemy

Co może Ci zaoferować:

  • Umowę dostosowaną do potrzeb (UoP/B2B)

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia zawodowe

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Benefit Systems + prywatna opieka medyczna

  • Imprezy integracyjne

Ostatnia aktualizacja:
06.12.2018

Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie, Inżynieria / Projektowanie