Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Aplikacji (IT)

Adamed Sp. z o.o.

Pabianice

Opis stanowiska

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Wdrażanie, utrzymywanie i rozwijanie rozwiązań opartych o MS SQL, SSIS:

    • Proaktywne monitorowanie działania

    • Udział w projektach rozbudowy oraz samodzielne rozwijanie rozwiązań w celu realizacji bieżących potrzeb biznesowych

    • Prowadzenie testów, współpraca z pozostałymi działami organizacji oraz z dostawcami zewnętrznymi

    • Druga i trzecia linia wsparcia (ITIL) przy rozwiązywaniu incydentów;

  • Zarządzanie środowiskami serwerowymi Microsoft (domena, poczta, komunikator, systemy operacyjne:

    • Udział w projektach

    • Współpraca z pozostałymi działami organizacji oraz współpraca z dostawcami zewnętrznymi

    • Druga linia wsparcia (ITIL) przy rozwiązywaniu incydentów;

  • Zarządzanie farmą serwerów Share Point;

  • Zarządzanie innymi środowiskami serwerowymi Microsoft.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia we wdrażaniu, utrzymywaniu i rozwijaniu rozwiązań opartych o MS SQL i związana z tym znajomość narzędzi programistycznych takich jak: SQL Management Studio (T-SQL), SSIS, C# 3.0, ASP.NET Web Forms;

  • Wykształcenia wyższego: preferowany profil informatyczny;

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Doświadczenia w utrzymywaniu i rozwijaniu środowisk serwerowych Microsoft;

  • Mile widziane będą certyfikaty lub udokumentowane osiągnięcia potwierdzające posiadaną wiedzę;

  • Umiejętności budowania relacji z klientem wewnętrznym oraz zrozumienia wzajemnych potrzeb i możliwości;

  • Umiejętności pracy w zespole i dobrej organizacji pracy;

  • Mile widziane jest posługiwanie się: VBA, ASP.NET MVC, AngularJS, Twitter Bootstrap, TypeMock Isolator, SPCop , SharePoint Code Analysis Framework (SPCAF) - Community Edition.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań;

  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności;

  • Atrakcyjny system motywacyjny;

  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Ostatnia aktualizacja:
04.02.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie