Konserwator

McDonald's Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Malowanie ścian, wymiana płytek, bieżące drobne naprawy

  • Konserwacja sprzętów i urządzeń w restauracji

Wymagania

  • Poszukujemy osób pełnoletnich

  • Posiadających doświadczenie w podobnej pracy lub tzw. Złotej Rączki, która lubi majsterkowanie

  • Wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Mile widziane uprawnienia elektryczne lub chęć ich zdobycia

Oferujemy

  • Wypłatę zawsze na czas

  • Umowę o pracę

  • Uczciwe i jasne zasady zatrudnienia

  • Grafik pracy ustalony na cały miesiąc

  • Dodatkowe benefity: karta sportowa, zniżki pracownicze, grupowe ubezpieczenie na życie

  • Niezbędne do pracy narzędzia

Ostatnia aktualizacja:
06.04.2019

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż