Programista systemów wbudowanych

ZF Group

Opis stanowiska

Lodz, Poland

Twoje zadania:

  • Rozwój oprogramowania systemów wbudowanych;

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji tworzonych komponentów oprogramowania;

  • Definiowanie i analiza architektury oprogramowania w oparciu o standard AUTOSAR;

  • Współpraca z centrami inżynieryjnymi na całym świecie (np. USA, Niemcy, …).

Wymagania

Profil kandydata:

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla systemów wbudowanych (wiedza o architekturze AUTOSAR będzie dodatkowym atutem);

  • Dobra znajomość języka programowania C;

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów;

  • Dobra komunikacja, umiejętne zadawanie pytań;

  • Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania; w przemyśle motoryzacyjnym;

  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;

  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;

  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;

  • Pakiet relokacyjny;

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

Be part of our ZF team as Programista systemów wbudowanych and apply now!

Ostatnia aktualizacja:
12.09.2020

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie