Programista C++

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dal międzynarodowej firmy, lidera na rynku IT poszukujemy kandydatów do nowego zespół programistów, którzy będą pracować nad innowacyjnym rozwiązaniem telewizji cyfrowej.

Miejsce pracy: Warszawa

W projekcie wiodące technologie to: C/C++, biblioteki STL i Boost, rozwiązanie wykorzystuje standard DVB oraz techniki IPTV.

Zakres odpowiedzialności:
  • Tworzenie architektury systemu
  • Implementacja stworzonych rozwiązań
  • Koordynacja i projektowanie zadań projektowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (min. stopień inż.)
  • Ugruntowana wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania
  • Doświadczenie w rozwoju oprogramowania w językach C/C++
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Możliwości rozwoju i współpracy z najlepszymi specjalistami.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych – opieka medyczna, opieka dentystyczna, ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z ośrodków sportowych (siłownia, basen), kupony lunchowe

Ostatnia aktualizacja:
06.10.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie