Doradca Klienta Indywidualnego

PKO Bank Polski

Opis stanowiska

Jeżeli:

  • jesteś osobą nastawioną na realizację celów

  • lubisz mierzyć się z wyzwaniami, łatwo nawiązujesz kontakty i jesteś przedsiębiorczy/a

  • myślisz o stabilnym pracodawcy

  • charakteryzuje Cię inicjatywa w budowaniu relacji i rozumiesz potrzeby klienta

  • masz już pierwsze doświadczenia w pracy z klientem lub w obszarze bankowości

  • posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe

Czekamy właśnie na Ciebie!

Dołączając do nas otrzymasz:

  • umowę o pracę

  • stałe wynagrodzenie oraz premię

  • atrakcyjny pakiet benefitów w tym kartę Multisport

  • prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny

  • szkolenia przygotowujące do realizacji zadań

  • opiekuna, który sprawnie i skutecznie przeprowadzi Cię przez proces adaptacji

  • możliwość rozwoju zawodowego i szansę na awans w ramach struktury Banku

 W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami Banku

  • kompleksową obsługę klientów

  • aktywną sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych

  • realizację transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

Oferujemy

pko, bank, bp

Ostatnia aktualizacja:
06.06.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta