Monter (Zakład Transformatorów Mocy)

ABB Sp. z o.o.

Zadania:

- Przygotowanie podzespołów do montażu transformatora;
- Montaż rdzenia oraz części aktywnej transformatora;
- Doprasowanie transformatora po procesie suszenia;
- Montaż końcowy;
- Przygotowanie transformatora do prób;
- Demontaż i pakowanie części do wysyłki;
- Wykonywanie prac transportowych z zastosowaniem suwnic, transporterów poduszkowych i urządzeń transportu bliskiego.
Wymagania:

- Wykształcenie średnie techniczne/zawodowe (profil elektryczny lub mechaniczny);
- Znajomość rysunku technicznego;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Zachowywanie standardów bezpieczeństwa i jakości;
- Podstawowa znajomość obsługi komputera;
- Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
- Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja