.NET Developer

Nigel Frank International

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Budowa oraz implementacja systemów i aplikacji w oparciu o platformę .NET

  • Tworzenie oprogramowania zgodnie z wymaganiami biznesowymi

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej projektu w języku angielskim

  • Współpraca z zespołem doświadczonych programistów

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie związane z realizacją projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET, Angular JS

  • Praktyczna znajomość SQL, SQL Server Integration Services, HTML, JavaScript, jQuery

  • Chęci podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną

  • Biegłość w pracy narzędziami typu GIT, SVN, Jenkins

  • Znajomość systemów bug-tracking (JIRA)

  • Znajomość notacji UML

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • Stabilną, rozwijającą pracę wśród profesjonalistów, w oparciu o umowę o pracę

  • Realny wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery

  • Pracę w zespole, w którym każdy ma realny wkład w rozwój produktu

  • Doskonalenie umiejętności – szkolenia, dofinansowanie certyfikatów

  • Benefity dostosowane do Twoich potrzeb

Ostatnia aktualizacja:
07.05.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie