Project Manager

HR Support

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • wspieranie działu sprzedaży;

  • identyfikacja i zarządzanie ryzykiem prowadzonych projektów;

  • dbałość o dostarczenie każdego aspektu projektu zgodnie z umowami/ zobowiązaniami firmy;

  • zarządzanie dokumentacją projektu;

  • kontakt z klientem niemieckojęzycznym

  • koordynacja wewnętrznych zasobów i stron trzecich/ producentów/ kontrahentów;

  • raportowanie postępów projektu;

  • zewnętrzne oraz wewnętrzne zamykanie projektu;

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy (delivery team, front office team, sales team, technical team);

  • przekazywanie wiedzy technicznej zespołom operacyjnym.

Wymagania

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie jako Project Manager lub podobne (najchętniej w obszarze elektroniki, informatyki lub mechaniki);

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego;

  • prawo jazdy kat. B;

  • umiejętność pracy pod presją;

  • zdolności analityczne;

  • gotowość do częstych podróży służbowych.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • praca w firmie o wysokich standardach;

  • stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju zawodowego;

  • liczne szkolenia zarówno w kraju jak i za granicą;

  • praca w międzynarodowym środowisku.

Ostatnia aktualizacja:
09.09.2018

Doradztwo / Konsulting, Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta