Opiekun Klienta (doradca hipoteczny)

eurobank

Opis stanowiska

Nasze wyzwania dla Ciebie:

  • sprzedaż produktów bankowych w tym kredytów hipotecznych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obsługi obowiązującymi w banku

  • współpraca z partnerami biznesowymi

  • budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami

  • prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem)

Wymagania

#MASZTOCOŚ?

  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych

  • doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych, ewentualnie odbyte szkolenie przygotowujące do sprzedaży kredytu hipotecznego

  • wykształcenie min. wyższe zawodowe (licencjat)

  • wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

  • umiejętność budowania pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami

Oferujemy

W zamian oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia

  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym

  • szkolenia sprzedażowe, produktowe i rozwojowe

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę sportową

  • ubezpieczenie grupowe

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • zniżki do kin i teatrów

  • atrakcyjne konkursy sprzedażowe dla najlepszych pracowników

Ostatnia aktualizacja:
27.05.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta