Referent ds. Finansów

Coko-Werk Polska Sp. z o.o

Opis stanowiska

  • Weryfikacja dokumentów finansowych pod względem formalnym i rachunkowym,

  • Sporządzanie raportów oraz zestawień na potrzeby firmy,

  • Kontrola terminów płatności,

  • Tworzenie zestawień oraz analiza rozliczeń,

  • Dokonywanie bieżącej kontroli kosztów,

  • Kontakty z bankami,

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Znajomość zagadnień z zakresu finansów przedsiębiorstw oraz rachunkowości,

  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze finansów i/lub księgowości,

  • Skrupulatność, sumienność,

  • Zdolności analityczne,

  • Motywacja do podjęcia długofalowej współpracy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji,

  • Świadczenia socjalne, dodatkowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, karty sportowe,

  • Miłą atmosferę pracy w młodym zespole,

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Miejsce pracy: Łódź (Dąbrowa).

Ostatnia aktualizacja:
01.03.2017

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Finanse / Bankowość