Operator (Fabryka Silników Elektrycznych)

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Wykonywanie zadań na określonym przez bezpośredniego przełożonego odcinku pracy w obszarze produkcji podzespołów oraz montażu silników elektrycznych;

  • Realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami roboczymi, dokumentacją konstrukcyjną, technologiczną oraz ze wskazówkami przełożonego w sposób gwarantujący osiągnięcie wymaganej jakości oraz zapewnienie ciągłości produkcji;

  • Bieżąca kontrola wykonania operacji pod względem jakościowym i terminowym;

  • Prawidłowa eksploatacja urządzeń, narzędzi i przyrządów.

Wymagania

  • Wykształcenie min. zasadnicze (mile widziane z obszaru elektryki, elektromechaniki, mechaniki);

  • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu mechaniki, umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • Mile widziane uprawnienia IIWJO, IIS, SEP do 1KV;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Sumienność, rzetelność;

  • Dokładność, dyspozycyjność i zaangażowanie.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
22.12.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja