Młodszy Specjalista ds. Controllingu

BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Raportowanie zarządcze w zakresie realizacji celów budżetowych

  • Kontrola i analiza poziomu kosztów i usług jednostki organizacyjnej

  • Udział w tworzeniu raportów finansowych oraz raportów dotyczących bieżącej działalności firmy

  • Analiza dotycząca realizacji rentowności produktów, klientów

  • Identyfikacja oraz analiza czynników powstałych odchyleń od założeń budżetowych

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie przygotowania raportowania zarządczego

Wymagania

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (finanse, ekonomia, rachunkowość, analityka)

  • Doświadczenie w pracy w dziale Controllingu lub Analiz (min 1 rok)

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel i Power Point

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności komunikacyjnych

  • Bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności i dokładności

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie  w stale rozwijającej się firmie

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w gronie specjalistów chętnie dzielących się wiedzą i wsparciem w pracy

  • Możliwość poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji

  • Bardzo bogaty pakiet benefitów, a w nim m.in.:

    • Karta FitProfit

    • Program PULS - prywatna opieka medyczna

    • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)

    • Program Wyprawki dla dzieci (szkolna, noworodkowa)

    • Bilety do kina, do teatru, na koncerty

    • Drużyna BSS – wsparcie aktywności sportowej

    • PELION WELLNESS PROGRAM - program wspierający zdrowy tryb życia

Ostatnia aktualizacja:
05.01.2018

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki